Mercedes-Benz
Tomáš Hanusek
Vedúci predaja osobných vozidiel

Mobile: +421918500228
t.hanusek@motor-car.sk
Ing. Václav Zeman
Vedúci predaja osobných vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4463
Mobile: +421 918 500 210
v.zeman@motor-car.sk
Viliam Ambra
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4434
Mobile: +421 905 912 744
v.ambra@motor-car.sk
Adrián Balogh
Predajca osobných vozidiel

Mobile: +421902173700
a.balogh@motor-car.sk
Lenka Fabová
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4586
Mobile: +421 918 500 198
l.fabova@motor-car.sk
Richard Gogola
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4387
Mobile: +421 918 500 245
r.gogola@motor-car.sk
Peter Ondreička
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4470
Mobile: +421 918 766 213
p.ondreicka@motor-car.sk
Ing. Michaela Papierniková
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4527
Mobile: +421 918 500 150
m.papiernikova@motor-car.sk
Peter Hronský
Vedúci predaja jazdených vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4415
Mobile: +421 908 735 249
p.hronsky@motor-car.sk
Karol Bojanovský
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4413
Mobile: +421 918 500 170
k.bojanovsky@motor-car.sk
Ing. Martin Bačko
Predajca úžitkových vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4108
Mobile: +421 908 754 936
m.backo@motor-car.sk
Ing. Lukáš Onofrej
Predajca úžitkových vozidiel
Tel.: +421 2 4929 4109
Mobile: +421 908 754 937
l.onofrej@motor-car.sk
Gustáv Hollein
Predajca osobných vozidiel

Mobile: +421917700404
g.hollein@motor-car.sk
Michal Jendek
Predajca jazdených vozidiel

Mobile: +421918760129
m.jendek@motor-car.sk
Magdaléna Kardošová
Predajca osobných vozidiel

Mobile: +421907704830
m.kardosova@motor-car.sk
Viliam Kotula
Asistent predaja

Mobile: +421918424117
v.kotula@motor-car.sk
Monika Kurucová
Asistent predaja

Mobile: +421908753526
m.kurucova@motor-car.sk
Gregor Mede
Predajca osobných vozidiel

Mobile: +421918500184
g.mede@motor-car.sk
Marek Simon
Predajca nových osobných vozidiel

Mobile: +421918424025
m.simon@motor-car.sk
Miroslav Szitas
Predajca osobných vozidiel

Mobile: +421915760550
m.szitas@motor-car.sk